Vážené kolegyně, vážení kolegové, prosím přijměte pozvání na konferenci s otevřenou diskuzí o budoucí podobě našeho českého vzdělávacího systému. Konference se koná pod záštitou ministra školství Mikuláše Beka, pořádá Renáta Zajíčková, předsedkyně Podvýboru pro regionální školství a celoživotní učení.

Pedagogický leadership byl hlavním tématem konference, kterou ve spolupráci s organizací Učitel naživo a redakcí Řízení školy pořádala poslankyně Mgr. Renáta Zajíčková (ODS). Dvanáct vybraných hostů přineslo v diskuzních panelech svůj úhel pohledu na toto aktuální téma - od leadershipu jako inovace ve vzdělávání, přes příklady z praxe z ČR i zahraničí, až po systémovou podporu a roli zřizovatele.

Umělá inteligence si našla cestu už i do našich škol. Studenti s její pomocí dokáží vypracovat například diplomovou práci za několik málo hodin. Jde o plagiát? Čekají nás zásadní změny v testování a hodnocení znalostí studentů? Proč se nebát a na co se připravit? Odpovědi jsme hledali společně se šesti odborníky na technologie a vzdělávání na online semináři Vzdělávacího Fóra.

Zádné další články